Regulamin sklepu

Regulamin Sklepu Internetowego Lila-Art określa zasady składania zamówień w Sklepie Internetowym Lila-Art.

 

WARUNKI OGÓLNE

 

1.     Sklep www.lila-art.pl zwany dalej Sprzedającym, należy do firmy Małgorzata Falkowska-Lech zwanej dalej Sprzedającym, NIP: 6252156348
      Nr rachunku bankowego:87 1050 1214 1000 0097 4298 4868
przesyłki międzynarodowe PL87 1050 1214 1000 0097 4298 4868
SWIFT CODE INGBPLPW
tel. 500040019,
     

SWIFT CODE INGBPLPW

2.       Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem  strony WWW znajdującej się pod adresem www.lila-art.pl w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy składającym zamówienie, zwanym dalej Kupującym a Sprzedającym.

3.       Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok

4.       Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest dokonanie rejestracji w systemie Sklepu Internetowego Lila-Art. Podanie numeru telefonu lub (i) adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 3 dni roboczych, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone telefonicznie lub drogą elektroniczną.

5.       Zamówienia potwierdzone do realizacji nie mogą być anulowane.

6.       Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez Sprzedającego, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie.

7.       Ceny w Sklepie Internetowym www.lila-art.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto).

8.       Sprzedający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania zamówienia na każdym jego etapie w przypadku niedostępności zamówionego towaru u dostawców lub z powodu innych ważnych przyczyn ekonomicznych lub logistycznych.

9.       Jeżeli po złożeniu zamówienia okaże się, iż zamówiony artykuł jest obecnie niedostępny, Kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie przez osobę upoważnioną do kontaktu z Kupującym. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji Kupującemu przysługuje prawo anulowania zamówienia.

10.   Zawartość sklepu internetowego nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Momentem zawarcia umowy kupna - sprzedaży między sklepem a kupującym jest moment fizycznego odbioru zamówionego towaru przez Kupującego.

11.   Kupującemu przysługuje prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, w terminie 14 dni od daty wydania towaru Kupującemu. Prawo odstąpienia Kupujący wykonuje poprzez zwrot towaru Sprzedającemu w stanie niezmienionym (towar musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu - wszelkie zarysowania, odbarwienia, czy tym podobne uszkodzenia mechaniczne, których wystąpienie mogłoby sugerować niewłaściwe korzystanie spowodują nie uznanie roszczenia) wraz z pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu. W celu dokonania zwrotu towaru niezbędny jest wcześniejszy kontakt ze Sprzedającym. Towar musi być zwrócony niezwłocznie w stanie nienaruszonym (oryginalne opakowanie) na koszt Kupującego. Prawo do zwrotu nie przysługuje w przypadku artykułów wykonanych na zamówienie.

12.   W przypadku zwrotu, należność zostanie przekazana na wskazany rachunek bankowy lub przekazem pocztowym w terminie do 14 dni od otrzymania zwracanego towaru. Kwota do zwrotu zostanie pomniejszona o koszt wysyłki.

13.   Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.  

14.   Kupujący zobowiązany jest do odbioru zamówionego towaru, po uregulowaniu należności przelewem za zamówione artykuły.

15.   Sklep zastrzega sobie prawo usuwania i wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

16.   Kupujący akceptuje, że oferowane przez Małgorzatę Falkowskiej-Lech produkty są wykonywane ręcznie, co nie daje możliwości na pełną powtarzalność przedstawianej oferty. Nie jest wadą to, że zakupiony produkt może minimalnie odbiegać w szczegółach od prezentowanego na fotografii. Produkty wykonywane przez Sprzedającego na indywidualne zamówienie Kupującego, nie podlegają zwrotowi, po akceptacji prototypu.

17.   Wszystkie wzory zaprojektowane są przez Małgorzatę Falkowską_lech i chronione są prawami autorskimi.

18.   Ewentualne reklamacje dotyczące zakupionego towaru powinny być składane przez Kupującego na adres e-mail Sprzedającego: lila-art@wp.pl

19.   Zawartość strony jest własnością Małgorzaty Falkowskiej-Lech i podlega ochronie prawnej. Wszystkie zdjęcia oraz treści strony mogą być wykorzystane w celach komercyjnych jedynie za pisemną zgodą właściciela. Wszelkie próby zapożyczania, kopiowania, cytowania i odsprzedaży wzorów, zdjęć, pomysłów i opisów są zabronione.

 

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

 

20.   Składanie zamówień następuje poprzez sklep internetowy www.lila-art.pl. Kupujący wybiera interesujący go produkt, po czym w koszyku wpisuje ilość i potwierdza zamówienie. W przypadku zaproszeń, winietek i prezencików zakup poniżej 5 szt traktowany jest jako próbka. wysyłany jest wtedy jeden ze wzorów wystawionych na aukcji wraz z przykładowym tekstem. Jako właściwe zamówienie traktowany jest zakup powyżej 5 szt z danego wzoru. czyli przy zakupie np 20 szt można podzielić swoje zamówienie na 4 różne wzory.

21.   Po złożeniu zamówienia Kupujący proszony jest o wybór tekstu ( w przypadku zaproszeń) i odesłanie go wraz z  danymi potrzebnymi do uzupełnienia oraz listą gości.

22.   Jeśli tekst tego wymaga, prosimy by imiona i nazwiska gości były w formie odpowiedniej do wybranego tekstu.

Uwaga!!! Prosimy o dokładne sprawdzenie listy gości w celu uniknięcia błędów (lista gości nie jest przez nas poprawiana).

23.   Po otrzymaniu próbnego składu, prosimy o dokładne sprawdzenie poprawności tekstu. Po wprowadzeniu poprawek, prosimy odesłać układ próbny z adnotacją - AKCEPTACJA.

WSZELKIE POPRAWKI Z WINY NIEDOPATRZENIA KLIENTA, PO DOKONANEJ AKCEPTACJI, NIE BĘDĄ PODSTAWĄ DO REKLAMACJI. Dlatego prosimy bardzo uważnie sprawdzić poprawność tekstu, zweryfikować podane dane oraz dokładnie sprawdzić poprawność odmiany nazwisk.

Jeśli klient zrezygnuje z zamówienia po zaakceptowaniu tekstu lub projektu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 20% wartości zamówienia za przygotowanie. Zmiana wcześniej wybranego tekstu wiąże się z opłatą 1zł za 1 tekst. (50zaproszeń-1złx50)

24.   Wszystkie maile prosimy podpisywać nr zamówienia.

25.   W cenę zaproszenia/ zawiadomienia wliczone są: zaproszenie/zawiadomienie, wydruk, koperta, personalizacja gości.

26.   Po zaakceptowaniu przez Państwa wzoru czekamy na wpłatę należności za zakupiony towar, po otrzymaniu przelewu przystępujemy do realizacji zamówienia.
       Zamówienie 1 szt produktu(zaproszenia, winietki, prezenciki) traktowane jest jako zamówienie próbki-nadruk i ewentualne zdjęcie są wybierane losowo. Minimalne zamówienie to 5szt.

27.   W tytule przelewu za zamówienie, należy wpisać wyłącznie odpowiedni NUMER ZAMÓWIENIA oraz IMIĘ I NAZWISKO. Numer zamówienia znajduje się w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

 

 

CZAS REALIZACJI

 

28.   Sprzedający zobowiązuje się, w zależności od zamówionego towaru, wysłać przesyłkę maksymalnie do 21 dni roboczych od momentu akceptacji nadruku próbnego lub wpłaty należności (liczona jest zawsze ostatnia z tych dat).
      Została uruchomiona opcja ekspres- wysłanie zamówienia następuje po 3-5 dniach roboczych od momentu akceptacji nadruku próbnego lub wpłaty należności (liczona jest zawsze ostatnia z tych dat) -dopłata 30% wartości zamówienia.

 

 

FORMY PŁATNOŚCI

 

29.    Zapłata jest zawsze sumą kwoty za zakupione produkty i koszty wysyłki. Cena przesyłki zawiera podatek VAT.

30.   Nie wysyłamy przesyłek za pobraniem.

31.   Akceptujemy wyłącznie płatność na konto- po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo informacje potrzebne do dokonania przelewu. Jesli Kupujący wpłacił należność lub zaliczkę, to po rezygnacji z zakupu należność nie będzie zwracana.

32.   W tytule płatności proszę wpisać nr zamówienia, imię i nazwisko.

33.   Na życzenie wystawiamy rachunek lub fakturę VAT.

34.   Jeśli w ciągu 7 dni roboczych nie otrzymamy wpłaty należności i nie będzie z Państwem żadnego kontaktu, wszczynamy kroki do unieważnienia transakcji.

 

WYSYŁKA

 

35.   Koszt przesyłki uzależniony jest od cennika Poczty Polskiej bądź innego przewoźnika.

36.   Sprzedający dostarcza przesyłkę do Kupującego za pośrednictwem Poczty Polskiej (1 - 14 dni doręczenie) lub firmy kurierskiej ( 1 - 2 dni doręczenie) w Polsce.

37.   Cena wysyłki nie jest uzależniona od ilości zakupionych przedmiotów i wynosi:

Pocztą Polską - 14 zł

Firmą   Kurierską - paczka - 25 zł

38.   ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 500 zł WYSYŁAMY GRATIS!

39.   Towar wysyłamy od poniedziałku do piątku.

40.   Towar jest zawsze starannie zapakowany.

41.   Nie ponosimy odpowiedzialności za czas doręczenia przesyłek.

42.   Przesyłki realizowane są w Polsce i za granicę

43.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl